פוריות האישה

בעולם המודרני אחוז הזוגות הנתקלים בקשיים להיכנס להריון עולה כל הזמן.
הדבר נובע משילוב של גורמים רבים כגון גילאים מבוגרים יותר של כניסה להריון, תזונה לקויה, זיהום סביבתי, סטרס שאנחנו נמצאים בו ועוד.
הריון הוא תהליך פיזיולוגי מורכב וישנם בו היבטים נפשיים. יש שלבים רבים שצריך לעבור בין ההחלטה להיכנס להריון ועד להשגת הריון בפועל. לכן, לעתים השגת ההיריון הנכסף אורכת זמן ממושך.

"אי פוריות" מוגדרת כניסיון להרות במשך 12 חודשים ללא הצלחה.לרפואה הקונבנציונלית לא תמיד יש פתרונות לבעיות פוריות. בטיפולים קונבנציונליים מתרכזים אך ורק במערכת הרבייה ולא לוקחים בחשבון את כל מערכות הגוף מסביב ואת הנפש.
רצף ארוך של טיפול בהורמונים גורם להצטברות רעלים ומוציא את הגוף מאיזון.
בנוסף, קיימים סיכונים לגירוי ייתר של שחלות, פגיעה במערכת הלב וכלי הדם, פגיעה בכבד ועוד.

בטיפול טבעי, על-ידי תשאול מקיף, ובחינת מסמכים רפואיים, מזהים מה מקור הבעיה ומטפלים בה בשילוב עם השגת תפקוד אופטימאלי של מערכת הרבייה.
בדרך-כלל, טיפול במערכת הרבייה בלבד  אינו מספיק, מפני שמערכת הרבייה שלנו מוזנת על-ידי מערכת הדם, מקבלת אבני בנייה ממערכת העיכול, נשלטת ע"י הורמונים שמופרשים מהמוח ועוד. אם ישנה בעיה באחת המערכות הללו ולא טיפלנו בה, הסיכוי להריון הוא קלוש ולא משנה כמה הורמונים נזריק מבחוץ. הגוף פשוט אינו מוכן לקליטת הריון.

ברוב המקרים, ברגע שהגוף מתפקד בצורה אופטימאלית, תיפתר מאליה גם בעיה במערכת המין הנשית, אלא אם כן יש פגם גנטי מולד.
אבל בכל זאת, במציאות של היום, הרבה זוגות מתקשים להיכנס להריון. כנראה יש  משהו מתחת לפני השטח, והדבר דורש בדיקה מעמיקה.
בנוסף, 40% מבעיות הפריון נובעות בשל בעיה אצל הגבר. לכן, לפני שאתן מתחילות בטיפולים כאלה ואחרים, כדאי לעשות בדיקת זרע פשוטה, שנותנת הערכה טובה למצב הזרע.

אצלי בקליניקה אני עובדת בכמה שיטות:
1. טיפול טבעי לחלוטין בלי התערבות של רפואה קונבנציונלית.
2. הכנה לטיפולי פוריות קונבנציונליים.
3. תמיכה בטיפולי פוריות קונבנציונליים.